Informacje praktyczne

Dojazd do ICE Kraków
 • Samochodem
 • Z lotniska
 • Z dworca PKP/PKS
 • Transportem publicznym
 • Dostępność
Lista krakowskich parkingów
  Parking podziemny w ICE Kraków
  Miejsca parkingowe335
  Poziomy parkingu2
  Kluczowe informacje 
  Parking jest parkingiem niestrzeżonym, płatnym, dostępnym dla klientów Centrum Kongresowego i stałych najemców powierzchni Centrum Kongresowego ICE Kraków oraz gości ICE Kraków.

  W dniach organizacji na terenie ICE Kraków imprez, koncertów i innych wydarzeń, okres dostępności Parkingu dla korzystających może ulec wydłużeniu do jednej godziny po zakończeniu ostatniego z wydarzeń. 
   
   
  Uprzejmie informujemy, że nie ma możliwości zarezerwowania miejsce parkingowych, ale nie trzeba się obawiać, że miejsc zabraknie, ponieważ jesteśmy bardzo dobrze skomunikowani z transportem miejskim i część gości wybiera komunikację miejską. Ponadto, wokół ICE dostępne są parking oraz przed głównym wejściem do centrum znajduje się postój taksówek.


  Więcej informacji   >
  Punkt InfoKraków
  Turyści mogą tutaj znaleźć informację o atrakcjach turystycznych Krakowa, godzinach otwarcia muzeów, cenach biletów oraz dostępnych noclegach i środkach komunikacji. Punkt służy także mieszkańcom, którzy od pracowników mogą uzyskać szczegóły dotyczące aktualnie organizowanych w naszym mieście wydarzeń kulturalnych. 

  Wykwalifikowani pracownicy punktu, biegle posługujący się językami obcymi pomagają turystom oraz mieszkańcom Krakowa zaplanować dzień w mieście i opowiadają o turystycznych atrakcjach w regionie.

  Tutaj dowiemy się gdzie warto szukać interesujących koncertów, wystaw i oryginalnych atrakcji dla dzieci, lokalizacji noclegowych w atrakcyjnych cenach i jak sprawnie dotrzeć do centrum. Możemy też otrzymać bezpłatne wydawnictwa promujące Kraków, w tym „Karnet” – miesięcznik prezentujący ofertę kulturalną stolicy Małopolski oraz  kupić bilety na aktualnie organizowane w mieście wydarzenia kulturalne.
   
  Sieć Informacji Miejskiej InfoKraków działa w ramach struktury organizacyjnej Krakowskiego Biura Festiwalowego.

  tel. kontaktowy: +12 354 27 38
  Godziny otwarcia punktu InfoKraków w ICE Kraków:
  Punkt InfoKraków jest zlokalizowany tuż przy wejściu głównym do Centrum Kongresowego ICE Kraków. Punkt jest także KASĄ, w której można kupić bilety na wydarzenia organizowane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe.
  Godziny otwarcia:
  23.11 - 17:00-19:30
  Punkt medyczny | Pokój rodzica | Szatnia główna | Szatnia boczna
  POKÓJ MEDYCZNY | POKÓJ RODZICA
  Wejście do pokoju medycznego znajduje się w Foyer na poziomie 0, przy windach osobowych. Pokój wyposażony jest w leżankę, wózek inwalidzki, nosze, stojak do kroplówki, apteczkę pierwszej pomocy i podstawowe artykuły medyczne (bandaże, opatrunki itp.)
  Chęć wykorzystania pokoju medycznego powinna być zgłoszona obsłudze ICE Kraków lub przedstawicielowi organizatora wydarzenia.
  W pokoju znajduje się również przewijak oraz podwyższone krzesełko do karmienia dzieci, pomieszczenie może być więc traktowane również jako pokój rodzica z dzieckiem.
  SZATNIA GŁÓWNA i SZATNIA BOCZNA
  Na poziomie F0, tuż przy wejściu głównym, zlokalizowana jest szatnia – 11 boksów opisanych literami alfabetu od A do K. Dzięki dużej pojemności (3798 wieszaków) szatnia jest w stanie obsłużyć widzów wydarzeń odbywających się równolegle w Sali Audytoryjnej i Sali Teatralnej. 
  Szatnia dla gości wydarzeń odbywających się w salach S3 i S4 jest zlokalizowana przy wejściu nr 3. Szatnia ta jest w stanie przyjąć ok. 760 sztuk odzieży wierzchniej. 
  Obsługa szatni świadczona jest przez firmy zewnętrzne. Wybór firmy oraz warunki korzystania z szatni (płatna / bezpłatna) zależą od organizatora.
  Powierzchnie komercyjne
  Łysa Góra | Piekarnia i Cukiernia
  Piekarnia i cukiernia zlokalizowana przy zbiegu ulic Monte Cassino i Bułhaka, oferująca od poniedziałku do soboty świeże pieczywo, ciastka, ciasta, torty oraz lody.
  pon
  6.00-20.00
  wt
  6.00-20.00
  śr
  6.00-20.00
  czw
  6.00-20.00
  pt
  6.00-20.00
  sob
  6.00-16.00
  Więcej informacji   >
  Kinnarps | Showroom & Coworking Garden
  Kinnarps to lider w zakresie kreowania i adaptacji przestrzeni biurowych na całym świecie. Showroom w Centrum Kongresowym ICE Kraków to przestrzeń ekspozycyjna podzielona na trzy strefy: Lab, NextOffice oraz Coworking Garden.
  Więcej informacji   >
  Punkt InfoKraków
  Centrum Kongresowe ICE Kraków co roku odwiedza blisko 250 000 gości. Na miejscu krakowianie i turyści mogą uzyskać informacje na temat wydarzeń kulturalnych, atrakcji turystycznych oraz historii Krakowa. Punkt InfoKraków w ICE Kraków to jeden z 8 punktów całej sieci.
  Więcej informacji   >
  Fotografowanie ICE Kraków
  Centrum Kongresowe ICE Kraków jest nazywane biznesową i kulturalną wizytówką Krakowa. To jeden z najnowocześniejszych obiektów, który w ostatnich latach powstał
  w stolicy Małopolski. Jest również niezwykle fotogeniczny. Zapraszamy do zapoznania się
  z informacjami, dot. zasad fotografowania
  ICE Kraków. Poznaj szczegóły realizacji sesji.
  Więcej informacji   >
  Zwiedzanie ICE Kraków
  Wyjątkowa architektura, spektakularny widok z foyer na Zamek Królewski na Wawelu oraz panoramę miasta. To wszystko sprawia, że ICE Kraków po prostu trzeba zwiedzić. W miarę dostępności terminów Centrum Kongresowe można bezpłatnie zobaczyć wraz z przewodnikiem. Wypełnij formularz w zakładce KONTAKT w celu sprawdzenia dostępności terminu.
  Więcej informacji   >