Sale
Pełna sala audytoryjna

Sala Audytoryjna | S1

Sala Audytoryjna | S1 >
Jedyna sala typu "pół-winnica" w Polsce!
Max. pojemność 1915 os.
Pow. sceny max. 340 m2
Wyposażenie Nagłośnienie, oświetlenie, ekran i projektor 40000 ansi/4k
Widok na salę teatralną w czasie koncertu z widownią

Sala Teatralna | S2

Sala Teatralna | S2 >
Wielofunkcyjna sala dla blisko 600 osób!
Max. pojemność 594 os.
Pow. sceny 270 m2 widownia | 210 m2 scena
Wyposażenie Nagłośnienie, oświetlenie, ekran i projektor 15000 ansi/2k
Widok na publiczność w sali kameralnej

Sala Kameralna | S3

Sala Kameralna | S3 >
Mobilna ściana akustyczna pozwala na podział sali!
Max. pojemność 400 os.
Pow. sali 500 m2
Wyposażenie nagłośnienie, 2 ekrany i 2 projektory 15000 ansi/2k
Widok na publiczność w przeszklonej sali konferencyjnej

Zespół Sal Konferencyjnych | S4

Zespół Sal Konferencyjnych | S4 >
Elastyczność to podstawa
Max. pojemność 350 os.
Pow. sali max. 500 m2
Wyposażenie Światło dzienne, oświetlenie tradycyjne, mobilne nagłośnienie i ekrany
Widok na oświetlone i pełne ludzi foyer i przestrzeń ekspozycyjną

Foyer i przestrzeń ekspozycyjna

Foyer i przestrzeń ekspozycyjna >
Panorama Krakowa na wyciągnięcie ręki
Max. pojemność Skontaktuj się ze sprzedawcą
Pow. sceny max. 2650 m2
Wyposażenie Światło dzienne, panorama Krakowa, 3 poziomy
Funkcjonalność
Układ teatralny Układ boardroom Układ bankietowy Tłumaczenia symultaniczne Nagłośnienie i multimedia
Sala Audytoryjna | S1 1915 os.
Sala Teatralna | S2 594 os. 200 os. 220 os.
Sala Kameralna | S3 400/2×200 os. 60/2×50 os. 180 os.
Zespół Sal Konferencyjnych | S4 400/11×24 os. 60/11×12os. 250 os.
Foyer i przestrzeń ekspozycyjna
Plan ICE Kraków
  • POZIOM 0
  • POZIOM 1
  • POZIOM 2
  • POZIOM 3
0%
Legenda
Sala Audytoryjna Sala Teatralna Lada recepcyjna Informacja i kasa Pokój spotkań Pokoje organizatorów Rampa rozładowcza Winda cargo Winda Schody Wejście Pierwsza pomoc | Pokój rodzica Szatnia Toaleta
Sala Audytoryjna Sala Teatralna Winda Toaleta Strefa catering Wejście Schody Pokoje wielofunkcyjne Przestrzeń biurowa
Sala Audytoryjna Sala Teatralna Punkt widokowy Toaleta Strefa cateringu Wejście Schodty Winda Winda cargo Pokoje wielofunkcyjne Przestrzeń biurowa
Zespół Sal Konferencyjnych Sala Kameralna Toaleta Strefa catering Strefa catering Wejście Schody Winda Winda cargo Pokoje wielofunkcyjne
O obiekcie
Centrum Kongresowe ICE Kraków to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt zlokalizowany w sercu Krakowa. Określany mianem biznesowej i kulturalnej wizytówki miasta działa nieprzerwanie od 2014 roku.
Operatorem ICE Kraków jest KBF – instytucja kultury z ponad 20-letnim doświadczeniem.  

Doskonale skomunikowane venue dysponuje 4 głównymi salami: Audytoryjną (1915 miejsc), Teatralną (600 miejsc), Kameralną (300 miejsc) oraz Zespołem Sal Konferencyjnych (400 miejsc), a także wieloma pomieszczeniami wspomagającymi; przeszklonym, 3-poziomowym foyer z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu, zakole Wisły i dzielnicę Kazimierz, co łącznie tworzy komfortową przestrzeń dla 3200 uczestników rozmaitych wydarzeń.

ICE Kraków jest przystosowany do organizacji zarówno biznesowych spotkań, takich jak kongresy, konferencje, jubileusze firmowe, imprezy korporacyjne, prezentacje produktowe, jak również do wydarzeń kulturalnych: festiwali, koncertów, spektakli, gal, pokazów, wystaw oraz realizacji projektów społecznych.
Video przewodnik po ICE Kraków
Lokalizacja
CENTRUM KONGRESOWE ICE KRAKÓW 
INTERNATIONAL CONFERENCES AND ENTERTAINMENT
ul. Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków 
Komunikacją miejską? Rowerem? Własnym samochodem? Taksówką? A może samolotem? Centrum Kongresowe ICE Kraków jest zlokalizowane w samym sercu Krakowa, naprzeciw Zamku Królewskiego na Wawelu, tuż przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych. Do obiektu można dojechać samochodem zarówno z Kraków Airport, dworca PKP i PKS, a także z każdej innej części Krakowa. 

Wokół Centrum Kongresowego znajduje się specjalny układ komunikacyjny obejmujący parkingi naziemne, zatokę autobusową, parkingi dla rowerów oraz dwupoziomowy parking podziemny dla 329 samochodów. 

Mając na względzie środowisko, rekomendujemy skorzystanie z komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek znajduje się zaledwie 50 metrów od ICE Kraków.
Informacje praktyczne
Dodatkowe usługi i pomieszczenia
Białe oświetlone pomieszczenie z krzesłami
Zaplecze techniczno-magazynowe
> rampa rozładunkowa (4 stanowiska) i winda towarowa,
> przestrzeń parkingowa dla pojazdów technicznych (TV i radio)
Blat z owocami  i cateringiem
Zaplecze gastronomiczne
>  punkty gastronomiczne 
> dodatkowa obsługa cateringowa możliwa na poziomach F0, F1, F2 i H3
Jasny pokój z biurkami i fotelami
Zaplecze komercyjne
> biura organizatorów,
> stanowiska recepcyjne, szatnie, kasa biletowa,
> dwupoziomowy parking podziemny dla 335 samochodów
Jasne  oświetlone pomieszczenie z czerwonymi fotelami
Strefa VIP
> strefa VIP z niezależnym ciągiem komunikacyjnym
> salon VIP
Sala z kabinami do tłumaczeń symultanicznych
Tłumaczenie symultaniczne
> odbiorniki ze słuchawkami do tłumaczeń (max 1200 sztuk)
> kabiny do tłumaczeń symultanicznych wbudowane w sale
Logo firmy cateringowej
Masters Catering
> oficjalny caterer,
> doświadczony dostawca cateringu
Więcej informacji   >
Operator
KBF to miejska instytucja kultury. Działa na rzecz rozwoju przemysłów kreatywnych, biznesu turystyki kulturalnej, przemysłu spotkań i przemysłów czasu wolnego.

KBF to kultura, biznes, festiwale. To ludzie, którzy stoją za każdym z setek organizowanych rokrocznie wydarzeń w Krakowie. To spotkania z osobistościami świata kultury i biznesu. To emocje, które wytrącają się w nas pod dużymi scenami plenerowymi. Niezapomniane wrażenia, które wynosicie z kameralnych sal koncertowych. To wypieki na twarzy podczas wydarzeń w niezliczonych krakowskich przestrzeniach: tych dobrze znanych, które od wielu lat rozjaśniają kulturalny Kraków i tych nieodkrytych, których światło wskazuje alternatywne kierunki i tematy.

Literatura, film, muzyka, sztuki wizualne, turystyka, inicjatywy lokalne, edukacja i biznes. To 8 głównych obszarów działalności KBF. Tworzą i pracują w Krakowie i dla Krakowa: dla jego mieszkańców, dla turystów, dla tych, którzy wpadną na chwilę, ale zostaną na dłużej. Od 20 lat stawia w swojej działalności nacisk na profesjonalizm, otwartość i kulturalność. Organizuje zarówno duże krakowskie festiwale, spektakularne widowiska dla stutysięcznej publiczności, głośne w Polsce i Europie wydarzenia artystyczne, jak i niewielkie spotkania i niszowe przedsięwzięcia. Wspiera oddolne inicjatywy obywatelskie i wsłuchuje się w głos mieszkańców miasta.

KBF jest organizatorem kluczowych miejskich miejskich festiwali muzycznych odwołujących się zarówno do muzyki dawnej (Misteria Paschalia, Opera Rara), jak współczesnej (Sacrum Profanum). Głośnym echem na całym świecie odbija się Festiwal Muzyki Filmowej, jedno z najważniejszych wydarzeń z pograniczna muzyki i filmu. Festiwal Conrada to z kolei największe wydarzenie literackie w Europie Środkowej, wyróżnione m.in. EFFE Award 2019-2020, międzynarodową nagrodą dla wybitnych festiwali artystycznych; miłośnicy poezji rokrocznie odwiedzają Festiwal Miłosza. Organizuje również letnie wydarzenia plenerowe: Wianki – Święto Muzyki oraz Jarmark Świętojański.

KBF to także operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO – pierwszej w Polsce miejskiej strategii promocji czytelnictwa oraz wsparcia dla twórców i lokalnego rynku książki. Zarządza strukturami Regionalnego Funduszu Filmowego, Międzynarodowego Funduszu Filmowego i Krakow Film Commission, wspierającymi realizację krajowych i międzynarodowych produkcji filmowych w Krakowie i Małopolsce. Jako operator Centrum Kongresowego ICE Kraków, zarządca InfoKraków – Sieci Informacji Miejskiej w Krakowie, wydawca magazynu kulturalnego „Karnet” oraz pomysłodawca platformy Kraków Network skupiającej przedstawicieli lokalnego przemysłu spotkań, gromadzi wiedzę o życiu kulturalnym, inicjuje kontakty międzybranżowe i przyczynia się do zrównoważonego rozwoju turystyki przyjazdowej i biznesowej w Krakowie, łącząc tym samym świat kultury, przedsiębiorczości i turystyki.