Kontakt

Zespół ICE Kraków
Czarno białe zdjęcie pani Dyrektor KBF
Magdalena Doksa-Tverberg

Dyrektorka KBF

0048 12 354 25 00

poczta@kbf.krakow.pl

Czarno białe zdjęcie p.o Zastępcy Dyrektorki ds. Marketingu
Magdalena Pławecka

p.o. Zastępcy Dyrektorki ds. Marketingu

0048 12 354 25 00

poczta@kbf.krakow.pl

Czarno białe zdjęcie Kierownika Działu Sprzedaży i Marketingu
Agnieszka Strzelczak-Gacek

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu

0048 515 137 963
0048 12 354 23 16

agnieszka.strzelczak@icekrakow.pl

Czarno białe zdjęcie Sales Manager Wydarzenia firmowe/eventy marketingowe
Michał Ziętek

Senior Sales Manager - Kongresy międzynarodowe i wydarzenia firmowe

0048 510 262 709
0048 12 354 23 10

michal.zietek@icekrakow.pl

Czarno białe  zdjęcie Sales Managera
Paulina Wilk-Górecka

Senior Sales Manager - Kongresy międzynarodowe

0048 515 279 707
0048 12 354 23 17

paulina.gorecka@icekrakow.pl

Czarno białe zdjęcie Sales Managera
Anna Fryc

Sales Manager - Kongresy międzynarodowe i konferencje

0048 506 727 013
0048 12 354 23 15

anna.fryc@icekrakow.pl

Dominika Sapielak

Sales Manager - Wydarzenia firmowe / eventy marketingowe

0048 515 279 676
0048 12 354 23 13

dominika.sapielak@icekrakow.pl

Jacek Boruch

Sales Manager - Wydarzenia firmowe / eventy marketingowe

0048 690 118 258
0048 12 354 23 56

jacek.boruch@icekrakow.pl

Marcin Raczyński

Sales Manager - Usługi Gastronomiczne

0048 504 084 512

marcin.raczynski@icekrakow.pl

Czarno białe zdjęcie Specjalisty ds. komunikacji
Paula Święch-Wałaszek

Specjalista ds. komunikacji ICE Kraków

0048 882 167 122

paula.swiech@icekrakow.pl

Czarno białe zdjęcie Rzeczniczki KBF
Katarzyna Jakubowiak

Rzeczniczka KBF operatora ICE Kraków

0048 501 238 501

katarzyna.jakubowiak@kbf.krakow.pl

Czarno białe zdjęcie Kierownika Działu Obsługi Technicznej
Tomasz Warchał

Kierownik Działu Obsługi Technicznej

0048 501 051 330
0048 12 354 23 50

twarchal@icekrakow.pl

Czarno białe zdjęcie Kierownika Działu Technicznego Utrzymania i Eksploatacji
Michał Zander

Kierownik Działu Technicznego Utrzymania i Eksploatacji

0048 505 662 083
0048 12 354 23 51

mzander@icekrakow.pl

Wypełnij formularz kontaktowy